FAQ

Musím uvádzať v SMS svoje prihlasovacie meno s prihliadnutím na veľké/malé písmená?

Nie je dôležité, či napíšte svoje prihlasovacie meno veľkými, malými písmenami alebo ich kombináciou. Akokoľvek to napíšte, aktivácia prejde.

Prešlo už viac ako niekoľko minút od zaslania SMS a mne sa stále nedarí prihlásiť…

Často sa stáva, že užívateľ pošle chybne v SMS svoje používateľské meno. Musí byť totiž presne v tom istom tvare ako pri registrácii. Ak máte práve tento problém prosím kontaktujte nás prostredníctvom tohto kontaktného formulára: Mám problém s aktiváciou účtu.

Do SMS som napísal miesto prihlasovacieho mena svoju e-mailovú adresu…

Na toto sme mysleli :). V prípade, že ste do SMS napísali svoju e-mailovú adresu je všetko v poriadku a účet sa správne aktivuje aj v tomto prípade.

Prišiel mi notifikačný e-mail, že je moje konto aktivované, ale keď sa prihlásim, vidím stále iba obrazovku “Prístup zamietnutý”…

Môžem platbu uskutočniť z Českej Republiky, zahraničia alebo z roamingu?

SMS platbu pre platbu za členstvo v klube Manforum.sk momentálne nie je možné uskutočniť zo zahraničia / roamingu inej krajiny. Na tejto možnosti pracujeme, veríme, že sa nám podarí ju spojazdniť do konca roka 2016. Momentálne odporúčame skúsiť poprosiť známeho / priateľa zo Slovenska, či by vám účet neaktivoval cez jeho telefón. Mrzí nás to ale žiadne iné riešenie vám momentálne nevieme ponúknuť, ďakujeme za pochopenie.

Ako môžem zrušiť automatickú obnovu členského poplatku cez SMS?

Pre zrušenie členského v klube Manforum.sk je potrebné odoslanie SMS na číslo 8844 v tvare MANFORUM ZRUS prihlasovacie_meno_uzivatela. POZOR! Po odoslaní SMS zrušenie statusu člena ako užívateľa prebieha okamžite.